Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

“A ju q*fsha robt, në mes të natës si kusarë”, ndalohet nga policia aktori Ervin Bejleri (VIDEO)

Policia ka ndaluar aktorin e njohur të humorit Ervin Bejleri, fill pas protestës së ditës së sotme. Mësohet Bejleri po mbahet aktualisht nnë komisariatin nr 4 në Tiranë.

Bejleri është ndaluar sepse është konfliktuar verbalisht me policinë, gjatë protestës së një dite më parë, ndërkohë që u dëgjua të shpërthente në sharje ndaj policisë pas shembjes së dodinës së Teatrit Kombëtar.

Aktori Ervin Bejleri ‘shpërtheu’ në sharje dhe ofendime kundër efektivëve të policisë së shtetit pas ndërhyrjes së bluve për të shembur Teatrin Kombëtar.

“Nuk keni shanse brenda, do ju q* rob, b**th q*rat, mes natës si kusarë, a keni fëmijë apo jo. Unë kam ardhur këtu për fëmijën tim, jo për muret dhe tullat” – dëgjohet të thotë Ervin Bejleri i revoltuar në videon e publikuar nga Fax News.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.