Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Eros Grezda nuk e ka më mendjen te futbolli/ Shèrr në parkingun e stadiumit, vjen policia

Ndeshja e djeshme mes Rijekës dhe Osijekut në futbollin kroat e mbyllur në shifrat 3-2 për vendasit, është shoqëruar me in.cidente të shumta. Shkak janë bërë edhe vendimet e kontestueshme të arbitrit, i cili ka ndèzur edhe më shumë tènsionin.

Futbollisti shqiptar i Osijkut, Eros Grezda u sigurua që ta nxirrte vetë inatin për gabimet e arbitrit. Pikërisht ndaj autorit të golit të asaj penalltie të kontestuar, Antonio Mirko Çolak, duke e go.ditur me grusht në kokë.

Ky është raportimi që vjen nga mediat kroate, ndërsa menjëherë ka ndërhyrë po.licia në ngjarjen që ndodhi te parkimi i stadiumit. Këtë incident e ka shënuar edhe delegati i ndeshjes, ndërsa pritet një d.ënim i r.ëndë për Grezdën.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *