Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetShowBizTe Gjitha

Ermal Mamaqi si shef ”jashtështetas”, çon me pushime stafin e tij

Ermal Mamaqi dhe Ami pas disa ditëve pushimesh familjare janë nisur sërish për pushime të tjera. Vetëm këtë herë ashtu sicc shprehet dhe vetë Ermali janë nisur në pushime me 13 vetë. Ata kanë vendosur të kalojnë një fundjave ndryshe me stafin e emisionit ‘’’Xing’’ në Klan.

Ata janë nisur ditën e djeshme, e siç shihet nga fotot po kënaqen shumë. Ky është sezoni i parë që Mamaqi punon me këtë staf, por duke qenë se produksioni rezultoi i suksesshëm ai po i shpërblen në këtë mënyrë.

Është shumë e rëndësishme që në ambjent pune të krijohet fryma e mirë e grupit dhe Ermali mesa duket ja ka dalë. (E.K/SHUPLAKA)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1092″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *