Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

”Erdha nga Londra, dhe përfundova në spital”, qytetari rrëfen terrorin që po i bëhet pas protestës (Fotot)

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim të bërë në Facebook ka bërë publik një mesazh të një qytetari, i cili ka qenë pjesëmarrës në protestën e 16 shkurtit, dhe dëshmon se pasi u helmuan nga gazi, policia po i terrorizon familjen në mes të natës, pasi kërkon t’i arrestojë. Qytetari shprehet se kishte ardhur posaçërisht nga Londra për të mbështetur protestën, dhe po përballet me një terror të tillë, të ushtruar nga ana e shtetit.

Mesazhi i plotë i Berishës:

Nje rrefim trondites!

Pasi e helmuan me gazra toksike qytetarin, narkopolicia terrorizon shtazerisht femijet dhe familjaret!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Miku im dhe i gjith shqiptarve jam Halil Kabashi nga Hasi Me banim ne Durres erdha nga Londra me nji qellim per te larguar krimin qe po vret shqiptaret qdo dit. isha ne gjendje te rende helmimi toksin nga armiku rama njilloj si ai i asadit ne siri dhe perveqse na helmoj keta te pa bes po na bastisin familjet qdo nat nga ora 12/ deri ne oren 3/ te mjesit duke ba terror per te na arrestuar mua bashk me vllezrit dhe niprit e mi te lutem shum nese ka munddsi denancoje kete rast me shum rrespekt Halil Kabashi Durres

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close