Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Era Istrefi vendos unazë në gisht: Sapo u martova me …

Era Istrefi është një ndër këngërtaret më të suksshme, e cila tashmë po shkëlqen në botë me muzikën e saj. Edhe pse është shumë e sukseshme në anën profesionale, për jetën private Era gjithmonë ka qendruar e tërhequr, duke folur shumë pak.

Po ashtu edhe ‘marrëdheniet’ me rrijetet sociale nuk i ka fortë të mira, duke qendruar larg tyre.

Mirëpo ditët e fundit këngëtarja ka qenë shumë aktive, duke postuar foto pafund në ‘Instagram’.

Ditën e stome Era ka publikuar një foto në ‘Insta Story’, e cila shihet me një unazë në gisht. Duket qartë që unaza është në dorën e majtë, por Era nuk lë vend për dyshime dhe tregon të vërtetën e saj. “Sapo u martova zyrtarisht me veten”,-ka shkruar ajo në foton përkatëse. Ndërsa pak më vonë publikon momente nga festimet, sërish me veten.

(E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.