Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

Enigma/ Zbulohen në Sarandë dy automjete të mbytura në det (Video)

Zhytësit e Spiranca Diving Center kanë zbuluar në ujërat e detit në Sarandë

Zhytësit e Spiranca Diving Center kanë zbuluar në ujërat e detit në Sarandë 2 automjete.
Mbetet enigmë arsyet dhe koha e mbytjes së këtyre automjeteve në det.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *