AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Eneda Tarifa publikon foto me mikeshat e saj, por komenti i Robert Berishës merr vëmendjen

Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me dy mikeshat e saj. Të tria shfaqen të mbështetur në një gurë, ndërkohë Eneda shkruan bashkëngjitur me foton: “Ne kaq lejm’ kur ikim jo për nai’ gjo”.

Teksa poza e tyre mori me mijëra pëlqime, vëmendjen e mori një koment i papritur u këngëtarit, Robert Berisha.

“Ju don babi fort”, është komenti i Berishës, të cilit Tarifa i përgjigjet me disa emoji të qeshurash. Nga komenti i tij, duket se Roberti i njeh mirë edhe mikeshat e Enedës.

Fjalët Kyce

Albin Kurti kreu vizitën e parë të tij zyrtare në Shqipëri, po u vu re qartazi tensioni mes tij dhe Ramës sidomos për Shengenin Balkanik ....

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *