Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Emri/ Shkrumbimi i banesës në Pogradec, kush është 42-vjeçari që u dogj për së gjalli, jetonte i vetëm…

Fax news mëson detaje të reja mbi djegien e banesës në fshatin Vërdovë të Pogradecit, ku si pasojë ka vdekur 42 vjeçari Nardi Xhukellari. (Lexo edhe ketu lajmin) 

Burime të Fax news bëjnë me dije se 42-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor. Xhukellari, jetonte i vetëm në katin e dytë të një banese cila ishte në gjendje të keqe, thujase të rrënuar. Policia deklaroi se zjarri ka rënë si pasojë e një shkendije elektrike.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Më datë 18.01.2021, rreth orës 06:00, në fshatin Vërdovë, Pogradec, ka rënë zjarr në një banesë, në katin e dytë të së cilës jetonte i vetëm shtetasi N. Xh., 42 vjeç, i cili për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor dhe shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, ku po punohet për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *