Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Emrat/ Vranë mizorisht me automatik 50-vjeçarin në Dibër, njëri prej autorëve ja mbath në pyll (Arsyeja)

Një 50-vjeçar ka mbetur i vdekur pas sherrit për pronën me dy vëllezër, fqinjë të tij. Burimet zyrtare bëjnë me dije se viktima është Xhetan Konesha i cili është qëlluar me armë zjarri automatik 50-vjeçarin i cili është dërguar me urgjencë në spital, por për shkak të plagëve të marr nuk ka mundur të mbijetojë.

Dy vëllezërit e identifikuar si Muhamet Mera i cili është arrestuar dhe Altin Mera i cili është në kërkim, pas një konflikti të çastit me fqinjin e tyre kanë marrë armën e zjarrit dhe kanë qëlluar drejt 50-vjeçarit.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje duke krehur zonën dhe duke kërkuar kërkuar 42-vjeçarin Altin Mera i cili besohet se fshihet në pyll.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.