Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

EMRAT/ Sherr me mjete të forta pranë stadiumit “Elbasan Arena”, plagoset rëndë 45-vjeçari

Një 45-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme në Elbasan, pas një sherri në bulevardin kryesor në afërsi të stadiumit “Elbasan Arena”.

Bëhet e ditur se i plagosur nga sherri ka mbetur Ardian Rista,45-vjeç, i cili është dërguar me urgjencë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë policia ka shoqëruar edhe autorin e plagosjes, të identifikuar si Shpëtim Bajrami.

(M.Q/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *