Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

(EMRI) U plagos pasi tentoi të shuante sherrin mes dy familjeve, ky është polici që mori plumb në këmbë

Julian Xhelili është polici që u plagos mbrëmjen e sotme në Berat, pasi ndërhyri për të shuar një konflikt mes dy familjeve.

Xhelili ndërhyri të shuante sherrin mes dy familjeve që kishte nisur në një rrugicë të qytetit të Beratit, pranë një marketi lagjeje.

Dy familjet e përfshira në konflikt janë me mbiemër Mema dhe Marini, 3 pjesëtarë të të cilave janë shoqeruar në Polici.

Mësohet se dy familjet janë përplasur me sende të forta, duke e pësuar dhe një banore. Më pas nuk dihen rrethanat, por polici ka marrë një plumb në këmbë, sipas informacioneve paraprake.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (54%, 14,510 Votes)
  • PS (28%, 7,620 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,356 Votes)
  • LSI (5%, 1,320 Votes)
  • Të tjera (4%, 1,087 Votes)

Total Voters: 26,893

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.