Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Elvana rikthehet në ‘Instagram’ me një mesazh të rëndësishëm për të gjithë ndjekësit e saj

Ndonëse postimet në rrjetet sociale nuk i ka pasur të shpeshta kohët e fundit, Elvana Gjata ka zgjedhur që të ndajë së fundmi disa foto me një mesazh domethënës në llogarinë e saj.

“Askush nuk mund të ta mbyllë gojën. Fol”, shkruhet në fotot e këngëtares e cila mban në duar një poster. Elvana ka zgjedhur një veshje në ngjyrë bezhë dhe një ‘look’ minimalist për këto foto duke ia lënë gjithë vëmendjen mesazhit që ka dashur të përcjellë.

Kujtojmë se disa ditë më parë figurat e njohura publike u bënë bashkë në një marshim të gjatë nga sheshi ‘Nënë Tereza’, i cili dënonte abuzuesit.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close