Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Me Covid-19/ Turi zbulon testin e deputetit Eljo Hysko: Nuk ma merrte mendja të gëzohesha të më etiketonin vëllain negativ

Deputeti Eljo Hysko prej duisa ditësh kishte rezultuar pozitiv me Covid-19 ndërsa nuk është i vetmi në parlamentin shqiptar që janë prekur nga virusi, pasi edhe Ralf Gjoni dhe enver Roshi po ashtu janë përballur me të  njëjtën situatë.

Ndërkohë, Eljo Hysko nga testimi që i është bërë së fundmi ka rezultuar negativ dhe lajmin e ka dhënë i vallai, Turjani, i cili ka bërë një postim në “InstaStory”, ku shkruan se nuk ia merrte mendja se do të ndjehej aq mirë ndonjëherë ti thonin që vëllai  ishte negativ.

Nuk ma merrte mendja që do të gëzohesha kaq shumë kur të më etiketonin vëllain si “Negativ””, shkruan Turjani me shaka ndërsa ka bërë tag edhe vëllain e tij.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *