Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Eliona Pitarka në pritje të fëmijës së parë?

Aktorja Eliona Pitarka pranoi propozimin për martesë nga i dashuri misterioz në fillim të muajit tetor dhe tashmë ndjekësit kanë aluduar se ajo është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë.

Ajo postoi së fundmi një foto e veshur me një fustan ngjyrë blu të errët, të gjerë dhe menjëherë fansat e uruan për shtatzëninë.

“Shtatzëni të mbarë, zemër🤰🏻♥️”– shkroi një prej tyre. Ndërsa një tjetër komentoi: “Të ka dhënë nur shtatzënia 😊”

Ka pasur edhe ndjekës të aktores që kanë supozuar mbi gjininë e bebit, duke pretenduar se Eliona Pitarka është në pritje të një vajze. Ndërkohë, aktorja nuk ka bërë asnjë reagim ndaj këtyre komenteve.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *