Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Eliminimi nga Europa, Prishtina vendos për Mirel Josën

Nuk ka më durim! Prishtina ka ndarë rrugët me trajnerin Mirel Josa pas humbje me St Joseph’s. Ekipi kryeqytetas u eliminua që në turin e parë të Europa Leagues me rezultatin 3-0.

Skuadra e Mirel Josës nuk ia doli të bënte mirë, pasi humbi ndeshjen e parë në Prishtinë me rezultatin 1-0, ndërsa takimin e dytë e humbi 2-0.

Josa nuk ka arritur të fitojë as kampionatin duke e humbur për dy sezone radhazi në ndeshjet e fundit. Drejtuesit kanë humbur durimin dhe kanë vendosur të ndajnë rrugët me trajnerin shqiptar.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *