Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Eli Fara një amvisë e vërtetë, tregon se si përgatit gjizën në shtëpi

Eli Fara nuk është vetëm një zonjë e bukur dhe elegante por gjithashtu edhe nje amvisë e zonja.

Këtë gjë e ka treguar shpesh dhe këngëtarja në daljet e saj publike.

Por kësaj radhe ka qënë Aurela Gace, shoqa e ngushë,  e cila me nje postim në Instagram ka treguar se si Eli e përgatit vetë gjizën, gjalpin dhe hirrën.

Po nxjerrim gjizë, gjalpë, hirrë. Thonë që bën mirë. Baxho private. Eli Fara specialiste”,-ka shkruar Aurela krahas videos ku shohim këngëtaren në punë e sipër.

Me këtë postim është rikonfirmuar dhe një herë miqësia e ngushtë mes dy këngëtareve.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.