AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Elegante dhe plot sharm/ Vajza e Presidentit legjendar të Kosovës harron politikën, ‘harbohet’ në…(FOTO)

Teuta, e bija e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova duket se ka vendosur ta lërë anash politikën dhe të shijojë jetën e saj private.

Ajo nuk ishte pjesë e listës për deputetë nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës në këto zgjedhje të parakohshme.

Dje ish-deputetja është fotografuar duke kërcyer valle në një dasmë, teksa është shfaqur mjaft elegante dhe tërheqëse njëkohësisht.

Ajo kishte të veshur një fustan të gjatë solemn, të dizajnuar nga nusja e vëllait, Blerina Kllokoqi-Rugova.

Fjalët Kyce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *