AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Elegante dhe plot sharm/ Vajza e Presidentit legjendar të Kosovës harron politikën, ‘harbohet’ në…(FOTO)

Teuta, e bija e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova duket se ka vendosur ta lërë anash politikën dhe të shijojë jetën e saj private.

Ajo nuk ishte pjesë e listës për deputetë nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës në këto zgjedhje të parakohshme.

Dje ish-deputetja është fotografuar duke kërcyer valle në një dasmë, teksa është shfaqur mjaft elegante dhe tërheqëse njëkohësisht.

Ajo kishte të veshur një fustan të gjatë solemn, të dizajnuar nga nusja e vëllait, Blerina Kllokoqi-Rugova.

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *