Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Ndalohet “Porsche” me 35 mijë paund të padeklaruara në Elbasan, shoqërohet drejtuesi (EMRI)

Një drejtues mjeti është ndaluar në Elbasan në makinë  e të cilit tip “Porsche” janë gjetur pas kontrollit nga efektivët 35 mijë paund të padeklaruara.

Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se është shoqëruar për në komisariat drejtuesin e mjetit Algert Lloci banues në Tiranë, si dhe ka sekuestruar sasinë prej rreth 35 mijë paundësh.

Gazetarja e Fax News, Entela Duka raporton se automjeti mban targën “AA666YL”, ndërsa lloci ndodhet para hetuesve ku po jep sqarime mbi origjinën dhe destinacionin e parave.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *