Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Eksperti i Kodit Rrugor del ”tapë” në rrugë, árrestohet nga pòlicia

Një ekspert i Kodit Rrugor është vënë në pránga mbrëmjen e djeshme, për shkak se ka qenë duke udhëtuar në gjendje të dehur me mjetin e tij. Eksperti me inicialet A.S është vënë në pránga teksa qënë duke udhëtuar në rrugën e kombit nga ana e pòlicisë.

Nuk ka ende një njoftim zyrtar nga ana e bluve për këtë árrestim, ndërsa ditët e fundit janë shtuar kontrollet e rrugorëve për drejtuesit e mjeteve që konsumojnë alkool.

Pas dy muajve në izolim duket se liria ka sjellë dhe një numër shkeljesh gjatë drejtimit të mjeteve.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *