Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Plágosen 2 efektivët e pólicisë në Orikum, aksídentohen me motorr

Një aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në Orikum ndërsa është përfshirë një mjet i policisë së shtetit, e për pasojë kanë mbetur të plagosur dy efektivë.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa janë dërguar me urgjencë në spital. Dyshohet se drejtuesi i mjetit, njëri nga dy efektivët, ka humbur kontrollin e drejtimit duke përfunduar jashtë rrugës.

Mësohet nga burimet se dy efektivët udhëtonin me motor të forcave “Shigjeta”, dhe nuk kanë marrë plagë të rënda.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *