Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

A do të krijojë parti të re? Budina i përgjigjet Ramës: Ka shumë lëpillapsa…

Përfaqësuesi i Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, regjisori Edmond Budina në një intervistë për Fax News komentoi sot nga sheshi i protestës, deklaratat e kryeministrit Edi Rama se do të krijonte një parti të re, bashkë me Presidentin.

Budina tha se ai personalisht nuk ka ndërmend që të merret me politikë dhe të krijojë një parti të re.

“Nuk do të bëhemi parti politike, dhe e kam thënë dhe do ta them nuk do të merrem më me politikë. Kam qenë një herë dhe nuk kam përfituara asgjë. Ata që janë në pushtet kanë përfituar duke marrë poste e projekte dhe duke marrë të gjitha gjërat. Ka shumë lëpillapsa që përfitojnë në këtë mënyrë.” tha Budina.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *