Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Edi Rama është ky me? Se doja…!”, e moshuara nga Vlora ndal në rrugë kryeministrin e maskuar dhe me syze, garda gati që ta rrethojë (Video)

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në qytetin e Vlorës ku ka inspektuar punimet në dy kantieret e reja , Parku i Shtëpisë së Pavarësisë dhe zgjatja e Transballkanikes deri tek porti.
Ndërkohë që një e moshuar nga Vlora nuk ka arritur që ta njohë kryeministrin, i cili ishte i maskuar edhe me syze.

Zonja: Edi Rama është ky me?
Rama: Jo, ça ti them ti çoj ndonjë fjalë!

Zonja: Beji të fala! Edi pse dola! Doja të shikoja nga afër se sepse të shikoj në televizor gjithnjë!
Rama: Jam i çikë si i mbuluar duhet të mbrojmë veten dhe njëri tjetrin.

Ndërkohë që forcat e shumta të gardës, të cilët ndjekin kryeministrin shihen në gadishmëri të menjëhershme për të rrethuar qytetarët të cilët tentojnë të flasin me kreun e qeverisë.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.