Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Edi Rama është i vetmi tokësor që…” ministri i lë të gjithë me gojë hapur nga lëvadatat për kryeministrin: Duhet të kuptoni se kjo punë ka shumë halle!

Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka qenë në Livadhe, Bashkia Finiq, ku ka dëgjuar problemet me të cilat përballen fermerët e kësaj zone, ku ndër më kryesoret janë Çertifikatat e Pronësisë dhe vaditja e tokave.

Ndër të tjera gjatë fjalës së tij ministri Çuçi nuk i ka kursyer aspak lëvdatat ndaj kryeministrit Edi Rama, i cili megjithëse ka 8 vite në pushtet, për Çuçin vazhdon te jetë i vetmi që mund të zgjidhë problemet e pronësisë.

Çuçi u shpreh se “katrahura që është bërë me pronësinë në këtë vend nuk ka tokësorë që ta zgjidhi, përveç Edi Ramës, ai e ka marrë përsipër, por duhet të kuptoni se kjo punë ka shumë halle…”

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *