Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaPolitikëTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Kurti i uron mirëseardhjen dhe i prezanton zyrtarët në krah, Rama mospërfillës dhe me kokën mënjanë

Kryeminsitri Edi Rama ka takuar kreun e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurtin pas takimit që ka zhvilluar më herë me homologun Avdullah Hotin dhe kreun e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limajn.

Gjatë takimit me Kurtin nuk ka pasur shtrëngim duarsh, natyrisht e justifikueshme me masat ndaj Covid-19, ndërsa mes tyre kohët e fundit ka pasur një distancim të plotë.

Nga ana tjetër, ish-kryeministri i Kosovës Albin Kurti nis ti prezantojë njerëzit që ka në krah, ndërsa Rama mban kokën mënjanë dhe nuk nxjerë asnjë fjalë nga goja, as kur kreu i VV-së i uron mirëseardhjen.


(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *