Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaTe Gjitha

Edhe liderët kanë fobi. Zbuloni pse Trump shtrëngonte dorën e kryeministres britanike (FOTOT)

Të famshëm dhe kanë fobi? Po po, mund të jesh dhe Presidenti më i rëndësishëm i botës dhe të kesh frikëra. Kjo ka ndodhur dhe me Presidentin Trump.

Një detaj i çuditshëm ra në sytë e të gjithëve në takimin e parë të presidentit amerikan, Donald Trump me kryeministren e Britanisë së Madhe, Theresa May ishte ecja e tyre dorë për dore.
Të gjithë e panë që, ndërsa Trump po ecte bashkë me May në Shtëpinë e Bardhë, në një moment e kap këtë të fundit për dore. Fillimisht kjo u konsiderua si një gjest që tregon “marrëdhëniet e ngushta mes dy vendeve”, por mesa duket prapa tij fshihej një fakt i thjeshtë.

Sipas anglezes “Daily Mail”, shtrëngimi i duarve shpjegon fobinë që Presidenti Trump ka nga shkallët dhe platformat e pjerrëta. Dhe këtë, sipas të njejtave burime, ai e tregon pikërisht në momentin kur është pranë një shkalle. Trump duket i frikësuar teksa i kap dorën May, gjë që tregon se presidenti amerikan ka patur nëvojë për mbështetjen e saj. (E.K/SHUPLAKA)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”990″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *