Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E mbani mend ”Njerëz dhe fate”?! Eni Jani jep një lajm të mirë

Eni Jani është padyshim një nga aktoret shqiptare më të dashura për publikun, kjo falë edhe rolit të saj në serialin ‘’Njerëz dhe Fate”.

E ftuar tek “Kush vjen për drekë” me Arjola Shehun ajo ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë dashamirësit e artit. Dëshira për ta parë përsëri telenovelën e parë shqiptare është e madhe, ndaj Eni ka dhënë një lajm shumë të bukur.

 Pyetjes për vazhdimin e saj, Eni i është përgjigjur se po interesohen për ta sjellë sërish, duke qenë se janë të shumtë ata që duan të shohin si do të rrjedhin ngjarjet tek “Njerëz dhe Fate”.

Edhe më herët, aktorja është shprehur se do ishte mirë që RTSH t’i kthehej prodhimit të serialeve shqiptare, që kanë patur shumë sukses.

Na mbetet të presim dhe të shohim sesi do të ideohet seriali i ri, nëse do të rikthehet sigurisht.

(E.K/FAXWEB)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.