Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“E kuptoni me çfarë talebanësh kemi të bëjmë ne”, Rama: Isha në qendrën e vaksinimit, përfaqësuesit e PD donin të nxirrnin të moshuarit jashtë

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij të mbajtur përpara simpatizantëve në qytetin e Shkodrës, krahas lavdërimeve të Partisë Socialiste për punët e bëra, sulmoi dhe kundështarët e tij politik duke treguar një ngjarje që sipas tij kishte ndodhur në qendrën e vaksinimit në Malësinë e Madhe.

Rama u shpreh se ai u vonua me 30 minuta për të shkuar në qendrën e vaksinimit në Koplik, pasi disa përfaqësues të PD-së donin të merrnin qëndrën e numërimit si pjesë të KZAZ-së së tyre dhe të largonin të moshuarit.

Sot ne ishim në një vizitë në qendrën e vaksinimit në Malësinë e Madhe, jemi vonuar 30 min sepse kishin shkuar disa përfaqësues të PD dhe donin të merrnin qendrën e numërimit dhe të largonin të moshuarit.

Ata thonin që është e jona, e thonin ne jemi KZAZ, e kuptoni se me çfarë lloj talebanësh kemi të bëjmë ne dhe këtë do e kuptojnë ata shkodranët e vjetër, sepse ata bëjnë sikur shohin djallin vetë kur shohin PS, e më shohin si komunist mua, nipin e Zef Kolombit, mua, që nëna ime shkodrane më bëri katolik”, tha Rama.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.