Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E ardhmja e se*ksit janë robotët, për 12000 euro ju mund të zgjidhni partnerin që dëshironi

Brenda një ose dy dekadave teknologjia do të jetë mjaft e përparuar aq sa kompanitë e lodrave se*ksuale po punojnë  për të realizuar robotin e parë që mund të kryej marrëdhënie seksuale me njerëzit.

Revolucioni dixhital ka bërë që të humbasin kontaktet ballë për ballë të njerëzve duke e kaluar dhe vetë jetën sociale nga rrafshi real në rrafshin virtual. Në ditët e sotme është më se normale që ne të jemi miq me dikë në rrjetet sociale por që mund të mos i flasim kur e shohim në rrugë ose në një stacion urbani. Teknologjia na ka izoluar të gjithëve dhe ka bërë që zgjidhja jonë për vetminë të jetë çdo ditë e më shumë virtuale.

Kompanitë e lodrave të se*ksit duke ndjekur trendin që humanët po e mbysin vetminë nëpërmjet teknologjisë po punojnë për realizimin e një roboti që është i aftë të kryej marrëdhënie se*ksuale. Një partner që ekziston thjesht për të kënaqur pronarin e tij ose të saj, pra një qenie robotike e disponueshme vazhdimisht, pa cikël menstrual dhe pa dramat që ekzistojnë në një lidhje reale pritet të jetë revolucioni se*ksual që mund të ndodhë në të ardhmen e afërt.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *