Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

E akuzuan se përdor photoshop, Anxhela Peristeri u jep provat fansave

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri, ka qenë në vëmendje të mediave kohët e fundit për shkak të rënies drastike nga pesha.

Anxhela ka zbuluar në intervista të ndryshme se me anë të heqjes së brumrave ajo ka rënë plot 16 kilogram dhe e ka kthyer trupin e saj në super formë.

Këngëtarja madje pak ditë më parë publikoi dhe disa foto ku shfaqej e veshur me rroba banjo teksa pozonte. Të shumtë ishin fansat që nëpërmjet komenteve e kritikuan Anxhelën dhe i thanë se kishte përdorur photoshop tek pjesa e trupit dhe nuk ka humbur kile.

Mirëpo, së fundmi këngëtarja ka vendosur t’i mbyll gojën të gjithëve nëpërmjet një videoje. Ajo ka publikuar një video ku shihet e veshur me rroba banjo, ndërkohë që në përshkrim të saj ka shkruar: “Për të gjithë admiruesit e photoshopit” .

 

 

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *