Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Dyshohen se janë në një lidhje, Era Istrefi kalon natën me këngëtarin me famë botërore

Në mediat rozë prej disa javësh po qarkullon lajmi se Era Istrefi është një një marrëdhënie me këngëtarin britanik Julian Perretën.

Dyshim kanë nisur nga fakti se të dy këngëtarët janë parë disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, shpesh kanë postuar foto së bashku në rrjetet sociale duke etikenuar njëri-tjetrin. Së fundni Perret nuk ka hezituar ta t’i shpreh hapur pëlqimet Erës.

Ndërkaq mbrëmjen e djeshme Era e ka kaluar në shoqërinë e këngëtarit britanik duke festuar në një club nate dhe ka ndarë me ndjekësit disa video në Instastory, ku ka etiketuar edhe Julian Perretën.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *