Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

E ëma infékton të birin në Korçë, në Durrës Covid-19 në prek pononjësin e laboratorit që merrte tamponët

Një tjetër rast është konfirmuar pozitiv me Covid19 në Korçë ndërsa Faxweb.al mëson se është djali i një të moshuare që rezultoi pozitive disa ditë më parë.

Ndërkohë në Durrës është konstatuar një tjetër rast i cili është zbuluar tek një punonjës i Drejtorisë së Shëndetit Publik

Gazetarja e Fax News, Albana Aliaj raporton se i gjithë personeli i laboratorit ka dalë jashtë dhe po kryhet dezifektimi i godinës ndërsa pritet të shpallet karantina për të gjithë punonjësit të cilët kanë bërë mbledhjen e tamponëve në Durrës.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *