AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Duart gjak”, moderatori i njohur shqiptar ndan foton e hidhur

Moderatori Bledi Strakosha me anë të një postimi në Instagram ka treguar se sa i kujdesshëm është në dezinfektimin dhe larjen e duarve, gjatë pandemisë së koronavirusit.

Duart e tij janë irrituar nga larja e shpeshtë dhe desifektimi me alkool. Ai ka shkruar krahas fotos se ka përdorur shumë kremra, por pa rezultat.

“P.S. Se e di që do më sugjeroni krem, por kam përdorur,”- shkruan moderatori krahas fotos teksa e shoqëron me një emoji të trishtuar.

Burg nga disa muaj deri në 15 vite për ata që dalin pa leje dhe shkelin karantinën, si e komentoni nismën e fundit të kryeministrit Rama?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *