AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Drogën e kishin fshehur në tubacionet e ujësjellësit, bien në pranga tre shqiptarët

Rreth 2.5 kg heroinë u kapën dhe u sekuestruan nga burra të Forcave të Drogës në fshatin Keramates në Arta, ndërsa arrestuan 3 shqiptarë.

Policia gjatë kontrollit në terren gjetën në një tub ujësjellësi të vjetër sasinë e drogës së paketuar, dhe prangosi dy prej të arrestuarve ishin në vendin e ngjarjes.

Policia bëri të mundur të arrestojë edhe shqiptarin tjetër, u sekuestruan dy vetura dhe dy telefona celularë.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *