BotaTe FunditTe Gjitha

Donald Trump bëhet gjysh për herë të nëntë, vjen në jetë vogëlushi

Donald Trump është bërë gjysh për herë të nëntë.   Lara bashkëshortja e Eric Trump ka sjellë në jetë një djalë. 

Eric publikoi lajmin e mirë që Lara lindi fëmijën e parë të çiftit, Eric “Luke” Trump, të martën në mëngjes. Çifti në muajin mars njoftoi se po prisnin një fëmijë.

Kujtojmë që Trump  ka shumë pasardhës duke qenë se vëllai i Eric, Donald Junior, ka pesë fëmijë dhe motra e tyre Ivanka, tre. Motra dhe vëllai i Eric përshëndetën ardhjen e foshnjës në familje në Twitter. (J.V/Shuplaka)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.