Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKulturëTe FunditTe Gjitha

Do të përfaqësojë Zvicrën në ‘Eurovision’? Ja kush është shqiptari i talentuar

Me datë 4 Mars, Zivcra do të shpallë fituesin që do përfaqësojë vendin në “Eurovision”. Shqiptari Gjon Muharremaj, i njohur nga të gjithë si Gjon’s Tears është një ndër më të përfolurit për të fituar, madje fansat e kanë të sigurtë fitoren e tij.

Kënga e tij “Repondez-moi” është pritur shumë mirë nga publiku dhe është mbështetur pafund në rrjete sociale. Gjoni ka lindur në Zvicër nga dy prindër shqiptarë dhe që në fillimet e tij ka fituar zemrat e të gjithëve.

Ai u bë i njohur në një moshë të vogël në “Albania’s got talent” dhe më pas fitoi zemrën e publikut francez në “The Voice of France”.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *