Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Do të japësh llogari në gjyq…”, Vokshi i përgjigjet Ballës dhe i publikon video

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, i është përgjigjur kërcënimit të Taulant Ballës i cili tha se do ta padiste në gjyq për shpifje, me anë të një videoje të postuar në rrjetin e saj Facebook.

Balla kishte deklaruar se do ta padiste për shpifje deputeten Vokshi në lidhje me deklaratat e saj për Teatrin Kombëtar, ku sipas deputetes demokrate do të ndërtohen 6-të kulla, tre prej të cilave brenda teritorit të teatrit.

Në videon e publikuar nga Vokshi në profilin e saj shfaqet  Balla fëmijë i cili i  këndon Enver Hoxhës.

Postimi  i plotë

Rri në mes dëgjon e qeshet,

kur ja themi si bilbilat…

Eeee moreee, eh,

eeeee, moj eeee…

 

(E.T.Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.