Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Do gjuaje me shpullë Rihannan apo me grusht Chris Brown?”, “Snapchat” kërkon falje publike

Pas përditësimit të fundit që aplikacioni “Snapchat” bëri dhe askush se pëlqeu, ishte rradha që të bënte një tjetër gafë.

“Snapchat” publikoi një reklamë ku në qendër ishte sherri i bujshëm i reperit Chris Brown me këngëtaren Rihanna.

Vite më parë Rihanna u dhunua fizikisht nga reperi.

“Do të doje të gjuaje me shpullë Rihanna-n apo me grusht Chris Brown?” , -shkruhej në reklamë.

Vetëm pak minuta më pas kritikat e bëra në Twitter nuk kishin fund.

Ky veprim i kompanisë u cilësua i patakt u fshi nga drejtuesit e “Snapchat”.

Këta të fundit në një deklaratë për BBC kërkuan ndjesë publike.

(F.M/Faxweb)

640-0-5aaa2e3c8a13e-575x1024.jpg

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *