Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Do flitej më shumë për kupat e tua, se sa për kupën e Francës”, Olti Curri përgëzon Era Istrefin: Ke bërë punë…

Performana e Era Istrefi ditën e djeshme në ceremoninë e mbylljes së Botërorit Rusi 2018, ndezi stadiumin “Luzhniki” përkrah Nicky Jam dhe Will Smith.

Përveç performancës së saj muzikore, vëmendje padyshim tërhoqi dhe veshja që kishte përzgjedhur këngëtarja shqiptare.

Këtë të fundit e ka komentuar dhe blogeri Olti Curri i cili shkruan duke ‘përgëzuar’ këngëtaren për përzgjedhjen e veshjes.

Ke bërë punën më me mend që nuk ke veshur sutjena me sfungjer, se nga ky pozicion në këtë foto do të flitej më shumë për kupat e tua sesa për kupën e Francës.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *