Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Do e kujtoj gjithmonë futjen në NATO”, aktivistja: Kam kryer marrëdhënie në një kuti ku shkruhej…

Për herë të parë këtë të shtunë në “Pop Culture” është bërë një rubrikë ku vendosen përballë dy botë “Gay VS Lesbike”. Pjesë e kësaj rubrike kanë qenë Xheni Karaj dhe Dario Doko.

Prezantuesja e programit ka bërë një pyetësor të njëjtë për të dy homoseksualët, të cilët kanë treguar eksperiencat e tyre të para në këndvështrime të ndryshme.

Cili është vendi më i çuditshëm ku keni bërë dashuri ka qenë pyetja e Dojnës, për të cilën Xheni ka treguar:

“Në një kuti reklamash për futjen e Shqipërisë në Nato, kështu që do e kujtoj gjithmonë futjen e Shqipërisë në Nato me shumë entuziazëm”- ka treguar Xheni duke qeshur.

E pra, edhe këtë nuk e kishim dëgjuar më parë…

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *