Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Dje i thanë ‘po’ njëri-tjetrit, MC Kresha baba për herë të parë. Zbulohet edhe gjinia e bebit që do vijë në jetë

Vetëm një ditë pas dasmës madhështore, sot u zbulua se Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina do bëhen prindër. “nZoom” publikoi një foto ku ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur e veshur me fustanin e nusërisë. Lajmin e konfirmon edhe “Prive.al” të cilët kanë mësuar nga burime të sigurta se Kresha dhe Erzina do bëhen me vajzë. Është zbuluar gjithashtu se Erzina është në muajin e katërt të shtatzënisë.

Po ashtu për asnjë moment, nusja nuk është parë duke konsumuar alkool gjatë dasmës, por vetëm lëngje frutash.

MC Kresha dhe Erzina u kurorëzuan mbrëmë në martesë. Çifti janë njohur para një viti. Në dasmën e tyre ishin të ftuar shumë personazhe VIP si Ledri Vula, Gjiko, Elita Rudi etj.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *