Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Djali i drejtorit të PS-së kapet duke transportuar drogë, klanet e Rilindjes po spiunojnë njëri-tjetrin”

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale, duke ju referuar mesazhit të qytetarit dixhital ka deklaruar se policia ka arrestuar 22-vjeçarin me iniciale Xh.F., djalin e Bardhok Frrokut, i cili është drejtor rajonal në Lezhë.

Po ashtu me tej thuhet se i riu trasportonte drogë, ndërsa pretendon se në trafikim janë të implikuar edhe pushtetarë të tjerë të qeverisë, ndërkohë që klanet e drogës për territor po dekonspirojnë njëri-tjetrin.

Postimi i plotë

“Shtepite e pushtetit shtepi droge!

Djali i drejtorit transportonte droge. Thuhen vetem inicialet, mbahen sekret lidhjet me pushtetin.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr doja te ju informoj se Kapet me kanabis në makinë djali i një nga drejtoret e rendesishem të Rilindjes në Lezhë. Eshte kapur me janabis personi me inicialet Xh.F, 22 vjeç, djali Bardhok Frrokut drejtor rajonal në Lezhë. Theksojme se Bardhok Frroku ka dhe të i shoqen të emruar në një pozicion të rendesishem në degen e Thesarit po në Lezhë. Klanet e rilindjes në Lezhë janë në luftë me njeri tjetrin për kapjen e sa me shumë pushtet dhe zona të mbjelljes se droges dhe kanë filluar të dekonspirojne njeri tjetrin. Droga vjen nga zona e Kashnjetit ku nga burime të sigurta janë të implikuar edhe shumë pushtetar të tjere të rendesishem të rilindjes”, shkruan Berisha.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close