AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Djali i drejtorit të PS-së kapet duke transportuar drogë, klanet e Rilindjes po spiunojnë njëri-tjetrin”

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale, duke ju referuar mesazhit të qytetarit dixhital ka deklaruar se policia ka arrestuar 22-vjeçarin me iniciale Xh.F., djalin e Bardhok Frrokut, i cili është drejtor rajonal në Lezhë.

Po ashtu me tej thuhet se i riu trasportonte drogë, ndërsa pretendon se në trafikim janë të implikuar edhe pushtetarë të tjerë të qeverisë, ndërkohë që klanet e drogës për territor po dekonspirojnë njëri-tjetrin.

Postimi i plotë

“Shtepite e pushtetit shtepi droge!

Djali i drejtorit transportonte droge. Thuhen vetem inicialet, mbahen sekret lidhjet me pushtetin.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr doja te ju informoj se Kapet me kanabis në makinë djali i një nga drejtoret e rendesishem të Rilindjes në Lezhë. Eshte kapur me janabis personi me inicialet Xh.F, 22 vjeç, djali Bardhok Frrokut drejtor rajonal në Lezhë. Theksojme se Bardhok Frroku ka dhe të i shoqen të emruar në një pozicion të rendesishem në degen e Thesarit po në Lezhë. Klanet e rilindjes në Lezhë janë në luftë me njeri tjetrin për kapjen e sa me shumë pushtet dhe zona të mbjelljes se droges dhe kanë filluar të dekonspirojne njeri tjetrin. Droga vjen nga zona e Kashnjetit ku nga burime të sigurta janë të implikuar edhe shumë pushtetar të tjere të rendesishem të rilindjes”, shkruan Berisha.

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *