Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Divorci me Robertin dhe lidhja e re, Nora Istrefi përgjigjet live (Video)

Nora Istrefi nuk i shpëtoi dot pyetjes për divorcin e saj në sfilatën e modës që u mbajt së fundi në Tiranë.

Këngëtarja shqiptare dukej shumë e lumtur dhe sigurisht e priste një pyetje për jetën e saj private.

“A ke për të shtuar diçka pas lajmit që mori dhenë që tashmë je e divorcuar?, ishte pyetja e gazetarit.

“Ama hiç asgjë”, iu kthye Nora duke buzëqeshur dhe falenderuar fansat e saj.

“Ka thashetheme që je në një lidhje të re”, ishte pyetja e radhës e gazetarit të “Prive”, por Nora nuk iu pergjigj aspak, duke na bërë edhe më tepër kuriozë.

E rëndësishme është që këngëtarja dukej shumë e lumtur me vendimin e saj!

Shiko videon min 11:00

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *