FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Divorci me Robertin dhe lidhja e re, Nora Istrefi përgjigjet live (Video)

Nora Istrefi nuk i shpëtoi dot pyetjes për divorcin e saj në sfilatën e modës që u mbajt së fundi në Tiranë.

Këngëtarja shqiptare dukej shumë e lumtur dhe sigurisht e priste një pyetje për jetën e saj private.

“A ke për të shtuar diçka pas lajmit që mori dhenë që tashmë je e divorcuar?, ishte pyetja e gazetarit.

“Ama hiç asgjë”, iu kthye Nora duke buzëqeshur dhe falenderuar fansat e saj.

“Ka thashetheme që je në një lidhje të re”, ishte pyetja e radhës e gazetarit të “Prive”, por Nora nuk iu pergjigj aspak, duke na bërë edhe më tepër kuriozë.

E rëndësishme është që këngëtarja dukej shumë e lumtur me vendimin e saj!

Shiko videon min 11:00

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *