Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ditë e hidhur për Rita Orën, ndahet nga jeta personi i saj më i dashur

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Rita Ora mëngjesin e sotëm ka humbur një njeri shumë të dashur. Gjyshaj e saj është ndarë nga jeta përshkaq që ende nuk bëhen të ditura. Duke qënë se po jetojmë në një kohë të vështirë për shkak të pandemisë nuk dihet nëse këngëtarja do të jetë e pranishme për të përcjellë gjyshen e saj prane banesës së fundit.

Këngëtarja nuk ka reaguar në rrjetet sociale për humbjen e dhimbshme për të dhe familjen e saj.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë Rita në llogarinë e saj në “Instagram” tregoi se si e vogël ishtë përballur me paragjykimet dhe racizmin, për shkak se ishte një emigrante nga Kosova në Mbretërine e Bashkuar.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *