AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Dikush nga deputetët në PS ka ditëlindjen, kolegët e rrethojnë, ndërsa një buqetë gjigande me lule vjen drejt tij (FOTOT)

Ka qenë një ditë e veçantë sot për një nga deputetët socialistë. Përpara Kuvendit mjaft kolegë janë afruar drejt tij për ta uruar ndërsa një buqetë me lule është përgatitur për të. Fjalën e kemi për një nga deputetët më të vjetër në PS, Bashkim Finon.

Rreth tij janë mbledhur për ta uruar Blendi Çuçi, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri si dhe kreu i Grupit Parlamentar Taulant Balla.

E sigurisht në fytyrën e Finos nuk ka munguar mimika e surprizimit, ndërsa Tahiri shihet mjaft i buzëqeshur. 

Jo pa shkak është menduar surpriza deri në detaje për Finon, pasi nuk ishte ditëlindje e zakonshme po përvjetor, deputeti socialist bën plot 55-vite. 

(E.K/SHUPLAKA)

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.