Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Digjet një apartament në Lezhë, çfarë u bë shkak

Është djegur ditën e sotme një apartament në Torovicë të Lezhës, fatmirëisht nuk të lënduar.

Nga zjarri ka dëme të shumta materiale pasi apartamenti në fjalë është shkrumbuar tërësisht.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, por dyshimet e para janë nga luhatjet e energjisë elektrike. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *