Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Dhunoi dy fëmijët në kopështin ku punonte, çfarë vendimi merr Gjykata për Deniada Rexhepin

Edukatorja Deniada Rexhepi është dënuar me 5 muaj e 20 ditë burgim. Vendimi u dha nga Gjykata E Tiranës, më datë 1 nëntor të këtij viti.  

Vetë ish-edukatorja nuk e ka pranuar kurrë faktin s eka ushtruar dhunë mbi të miturit. Rexhepi ka pretenduar se vetëm sa u ka tërhequr vëmendjen fëmijëve. Por në gjyq janë paraqitur si provë edhe kamerat e që dispononte kopshti privat.

30-vjeçarja, Deniada Rexhepi, u arrestuar më 4 qershor të këtij viti, dhe u akuzua për rrahjen e dy fëmijëve të mitur në kopshtin ku punonte.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *