Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Deputeti: Kryeministri ka nevojë për ilaçe, të konsultohet me ndonjë veteriner

Largimi i Ramës nga foltorja e Kuvendit, duke thënë se opozita nuk ka nivelin e duhur për të folur në lidhje me negociatat, ka ngjallur shumë debate mes maxhorancës dhe opozitës.

Deputeti i LSI-së, Petrit Vasili nëpërmjet një postimi në ‘Facebook’, ka shkruar se i duhen dhënë më shumë ilaçe që të qetësohet.

Statusi i plotë:

“Jepin i shume ilaçe dhe jo shume argumenta kryepsikopatit te qeverise.

Negociatat jo vetem nuk u hapen, por u mbyllen me kyç pasi europianet u tmerruan, kur pane dhe njohen te marrin pa sherim, qe qeveris Shqiperine.Gabimi i vetem i opozites eshte kryeministrit te cmendur i flet me argumenta ne vend se 
t’i jape ilace.

Kryeministri ka nevoje per shume ilaçe, bile per aq shume sa per dozen opozita duhet te konsultohet me ndonje veteriner.”

(E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *