Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Dëmtohet kalldrëmi në Gjirokastër, makina rrokulliset poshtë rrugës

Shkëmbimi i një automjeti të rëndë me inerte në rrugën me kalldrëm me një automjet tjetër ka përfunduar keq pasditen e sotme.

Kalldremi në rrugën e Angonateve është shembur duke mos mbjatur dot peshen e të dy mjeteve.

Drejtuesi I mjetit të vogël është jashtë rrezikut për jetën ndërsa drejtuesi I mjetit të rëndë është larguar dhe po kërkohet nga policia.

(E.H/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.