Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Del fotoja/ I shëruari i parë nga koronavirusi lë spitalin, do të mbyllet 14 ditë në karantinë

I shëruari i parë nga koronavirusi ka lënë ditën e sotme spitalin Infektiv.

Fotoja është publikuar ngë nga kryeministri Rama, ku siç shihet pacienti i parë i shëruar ka dal nga spitali i shoqëruar nga mjekët.

Pas trajtimit, pacienti rezultoi negativ ndaj dy testeve të kryera për koronavirusin.

Kryeministri Rama shkruan në Facebook se pacienti i parë që lë karantinën e Infektivit ka dal nga spitali për t’u mbyllur në shtëpi dhe për të mos dal për 14 ditët e ardhshme.

I shëruari i parë del nga spitali për t’u mbyllur në shtëpi pa dalë fare 14 ditë, nën vëzhgimin e mjekëve fantastikë të infektivit”, shkruan Rama.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *