Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Mos më trash zërin mua, të kërkosh falje 1 mijë herë”, debat i ashpër mes Pano Sokos dhe Artan Shkrelit: Po flet si injorant

Një debat i ashpër u zhvillua mes Pano Sokos dhe Artan Shkrelit teksa po diskutonin për rindërtimin. Debati në ‘Open’ nisi kur Soko tha me ironi që zonja e familjes Përgega të futet në burg se po ndërtonte pa leje.

Pjesë nga debati:

Soko: Ju thoni e ka ndërtuar pa leje. Shko merre fute në burg se po ndërton pa leje. Në burg ta fusësh si jo, se po na shkatërron perandorinë. Kur doni ju e respektoni procedurën, kur nuk ju intereson i shkelni procedurat.
Shkreli: Po shkeli ligjin po, ti thua të ndërtojë pa leje ajo..
Soko: Ore ti të kërkosh falje 1 mijë herë ore mos më trash mua zërin këtu.

Shkreli: Ajo të thotë faleminderit se ka marrë lekë nga shteti.
Soko: Ja dhe nga xhepi ti?
Shkreli: Injorant, ia dha shteti.
Soko: Kujt i thua injorant more….
Shkreli: Po këtu po flet si injorant, ose do që t’ia ngresh nervat panelit.
Soko: Kush është paneli more, ti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *